775 173 306

Pro školy

Program se hodí pro zpestření hodin TV, pro seznamovací pobyty či školní výlety.

Co je Archery Tag?

Hra podobná lasergame, airsoftu či paintballu. Střílí se speciálně upravenými šípy s měkkými hroty. Hráči se naučí používat luk a vyzkouší si střelbu na terče i lukostřeleckou bitvu. 

Je to bezpečné?

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Proškolení instruktoři provedou účastníky praktickým nácvikem, bezpečností na hřišti i herním programem   a dohlídnou na jeho hladký průběh. Hráči jsou vybaveni speciálními chrániči rukou a celoobličejovými maskami, které kryjí i uši. Při výběru šípů klademe důraz na prvotřídní zpracování a kvalitní materiály. Odlehčené zakázkové luky pocházejí z dílny renomovaného českého lukařství.

Věk účastníků?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro 3.-6. třídu nabízíme program – „Lovci a zbojníci“ (1 vyučovací hodina), pro vyšší ročníky a střední školy pak program Archery Arena I (1-2 vyučovací hodiny dle domluvy). Zkušení lektoři volí jednotlivé aktivity podle schopností jednotlivců a rozložení skupiny.

Kolik to bude stát?

V cenách uvedených v přiloženém ceníku je zahrnuta doprava, DPH, odborné vedení akce, zapůjčení veškerých pomůcek a materiálu, fotodokumentace, čas na přípravu a úklid.

Náklady na dopravu lze přerozdělit mezi více zadavatelů např. pokud se domluví více škol či organizací v blízkém okolí. Orientační počet km lze zjistit snadno např. na Google maps. Při zadání trasy uveďte jako startovní místo Šternberk. Rádi k Vám přijedeme kamkoli po celé ČR.

Při programu „Lovci a zbojníci“ mohou hrát na standartním volejbalovém hřišti i 2 skupiny zároveň (v každé až 16 hráčů). Při programu Archery Arena I záleží na individuální domluvě.

Co je třeba připravit?DSC_0045

Přístup k zásuvce 220V, tělocvičnu či sál o velikosti alespoň 10×20 m, podle počasí lze hrát i venku, nejlépe na travnatém či jinak upraveném povrchu. My zajistíme vše ostatní.

Partneři a akce na kterých jsme se podíleli či pravidelně podílíme:

Cylindr (od 2006), Minitoulky a Toulky Litovel (od 2012), Litovelské Benátky (2013), Majáles Olomouc (2016), Reifeisen spořitelna (2013), Město Olomouc (2014), Tesco (2014), obec Čelechovice (2015), obec Hnojice (od 2013), DNS a.s. (od 2016), Ixperta s.r.o. (od 2017), přípravka florbalu Litovel, florbalistky Olomouc, FC Hnojice, Skaut Holešov, PS Plejády, PS Poletušky, ZŠ nám. Svobody Šternberk (od 2012), MŠ Komenského Šternberk (od 2010) a další školy, obce i firmy.

Programy pořádáme již od roku 2006. Nabídka pro školy je jejich nedílnou součástí. Zajišťujeme aktivity na dětských dnech, firemních akcích i soukromých oslavách. Nabízíme kreativní dílny, sportovní i kulturní programy a nabídku stále rozšiřujeme.